Producent opakowań i worków foliowych

Worki z folii LDPE

Folia LDPE - Low Density Polyethylene, a więc polietylen o małej gęstości produkowany od niemal 100 lat, dziś jest to tworzywo spotykane w każdej branży a szczególnie w codziennym zastosowaniu jako: reklamówki, woreczki foliowe, siatki, rękawy czy worki na śmieci.

Tworzywo sztuczne oznaczane symbolem PE powstaje w procesie polimeryzacji etanu, otrzymany materiał wyróżnia się między innymi giętkością, przezroczystością jak również termoplastycznością co sprawia, że stosunkowo łatwo wykonać można z niego różne kształy. Folia LDPE wykorzystywana jest w niemal każdej branży, ma wysoką odporność na przenikanie pary wodnej, wilgoci, kwasów a także soli i zasad oraz innych czynników które mogą niekorzystnie wpływać na zabezpieczony produkt czy powierzchnię.

Grubość materiału można dostosować do wymagań wytrzymałościowych przez co dopasowany sprawdzi się w każdej branży. Dzięki wytrzymałości folia ldpe idealnie sprawdza się jako worki i woreczki w sklepach, jest rozciągliwa a charakterystyczny połysk ułatwia jej rozpoznanie.

Worki foliowe na śmieci

Dostępne w wymiarach: Długości: od 200mm do 6000mm; Szerokość: od 300mm do 2500mm; Nasze worki mogą być wyposażone w otwory do zawieszenia, tasiemki do wiązania, lub posiadać nadruk, wskazujący rodzaj segregowanego surowca.

Oferowane worki na śmieci idealnie sprawdzą się przy pakowaniu odpadów sanitarnych i innych śmieci. Mocne worki wykonujemy z odpowiedniej grubości folii LDPE z regranulatu, przez co są wytrzymałe na ewentualnie rozdarcia. Nasze worki na śmieci idealnie nadają się do domu, firmy, biura czy miejsc publicznych.

worki foliowe producent

Worki i woreczki foliowe

Produkowane przez nas worki na odpady LDPE to wykorzystywane w wielu segmentach rynku folie sprawdzające się zarówno w branży przemysłowej, spożywczej, handlowej oraz budownictwie i gospodarce komunalnej. Wysoka jakość folii LDPE gwarantuje wysoką wytrzymałość worków a technologia produkcji podąża za światowymi trendami ekologii produktu. Oferujemy worki foliowe, worki ldpe 120l oraz o innych pojemnościach.